0850 650 0808

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %5 İndirim Fırsatı
Daha önceden bizde alışveriş yapmış tüm müşterimiz için tüm ürünlerde %5 indirim uygulanacaktır. Ayrıntılı bilgi için lütfen arayınız.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Saygıdeğer Müşterilerimiz;

Bizler sizlerle bir bütün olduğumuzu çok iyi biliyoruz. 05/mart/1999 Çetinkaya İnşaat olarak Hüseyin ÇETİNKAYA tarafından kurulan bilumum inşaat malzemeleri satan bir firmayız.

Kuruluş amacımız inşaat sektöründe yenilik ve kolaylıkları bir arada bulundurarak noksansız hizmet verebilmektir. Aynı zamanda insana değer vermeyi de ön planda tutmuşuzdur. Çünkü “değer verirsen değer görürsün” sözü bize pusuladır.

Çetinkaya inşaat olarak faaliyet verirken ; 20/mayıs/2008 tarihinde marka tescili müracaatında bulunduk ve Türk Patent Enstitüsü tarafından 32228 sayılı kararıyla firma ismimizi ” Çetinkayaoğulları” olarak tescilletik.

Güzel Türkiye’mizin gelişen sanayisinin Fethiye köşesinde lokomotif olmasak da şimdilik vagon olarak ilerlemeye devam etmekteyiz. Hedefimiz sanayide lokomotif olmaktır.

Bekleyeni geçerler dedik ve hiç durmadan çalıştık. Dürüstlüğü kendimize pusula yapıp, gücümüz doğrultusunda hizmet vermeye devam ettik.

Bu işteki tek hedefimiz ve hayalimiz rıza-i ilahi doğrultusundan hiç ayrılmadan devam etmektir. 1999 yılında 4 kalem malzeme ile hizmet veren bir işletme iken; 2011 yılında 16 personel, imalat dahil 554 kalem ürün, 2 işyeri, 250 m2 kapalı alan, 6000 m2 açık alana ulaşmıştır.Bu da Allah’ın izni ve bize güvenen siz müşterilerimizin sayesinde gerçekleşmiştir.

Firmamız 05/MART/1999 ÇETİNKAYA İNŞAAT olarak, Yeni Mah. Adnan Menderes Bul. No:368 Fethiye’de kurulmuştur ve 31/12/2010 tarihinden itibaren ÇETİNKAYAOĞULLARI İNŞ. MALZ .TAHH. NAKL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ ismi altında aynı adreste faaliyetine devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ÇETİNKAYA